Článok

Vinárstvo Vinpera spúšťa nový web

Nové
08.09.2023
post image

Rodinné vinárstvo Vinpera sa posúva o krok ďalej.

Tak ako každý podnik či firma, aj my sme sa rozhodli pre posun vpred. S hrdosťou vám touto cestou oznamujeme spustenie nášho nového webu, ktorý vám otvára bránu do sveta našich vín. Aby sme vám ešte viac priblížili náš vinársky príbeh, rozhodli sme sa posunúť sa o krok vpred a predstaviť vám náš nový web a eshop, ktorý je odrazom našej oddanej práce a lásky k vínu.

Nový web predstavuje pre nás významný míľnik. Modernizovaný web je nielen esteticky príjemný, ale tiež ľahko prístupný na rôznych zariadeniach vrátane mobilných telefónov, čím vám umožňuje pohodlné nakupovanie kedykoľvek a kdekoľvek. Zároveň sme dôsledne zachovali charakter a prvky, na ktoré ste zvyknutí a ktoré vám poskytujú familiaritu s našou značkou.

Nový e-shop

Náš eshop bol vytvorený s ohľadom na vaše potreby. Jednoduchá a prehľadná navigácia vám umožní rýchlo nájsť presne to víno, ktoré vás zaujíma – či už je to biele, červené alebo ružové víno. S rozšírenými vyhľadávacími možnosťami môžete ľahko filtrovať naše vína podľa odrody či ročníka, aby ste našli presne to, čo hľadáte.

Odoberanie nášho newslettera vám umožňuje byť v kontakte s nami. Chceme vám prinášať aktuálne informácie o našich novinkách, udalostiach a špeciálnych ponukách. Sme radi, že budeme bližšie k vám, našim verným zákazníkom, a zdieľame s vami naše vášne a radosti spojené s vínom.

Spustením nášho nového webu sme si nekládli len za cieľ poskytnúť vám lepší a jednoduchší prístup k našim výnimočným vínam, ale aj podporiť lokálne vinárstvo. Sme presvedčení, že naše vína vám prinášajú radosť a potešenie, a tešíme sa na to, že budeme s vami zdieľať túto vášeň aj naďalej. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia, a preto vám ďakujeme za vašu vernosť a podporu. Rovnako ako víno zraje s časom, veríme, že aj naše vinárstvo bude s vami naďalej rásť a zdokonaľovať sa.

Autor článku

Vinpera

Zdielať článok

fb
in
Podobné

Objavte podobné články

Prečítajte si novinky z vinohradu.
Všetky články
blog image

Získali sme prestížne vinárske ocenenie Vinalies Internationales

Nové
11.04.2024

Vinalies Internationales je najprestížnejšia vinárska súťaž na svete. Vedeli ste o tom že aj vína a vinárstva medzi sebou súťažia na medzinárodnej scéne? Vinárstvo Vinpera z Radošoviec medzi nimi! Máme za sebou nedávny obrovský úspech! Zúčastnili sme sa prestížnej súťaže v Cannes s názvom Vinalies Internationales. Prestížna francúzska súťaž trvá 5 dní, počas ktorých porota […]

blog image

Krištáľové krídlo v sprievode kvalitného vína

Nové
25.03.2024

marca sa konal sa už 27. ročník prestížneho odvzdávania cien Krištáľové krídlo. Počas slávnostného večera boli ocenené rôzne osobnosti spoločenského, kultúrneho i vedeckého života. Laureáti boli rozdelení v 10 rôznych kategóriách. Slávnostnú atmosféru skvelo dopĺňalo víno z našej dielne Vinpera. Krištáľové krídlo a Vinpera sa stali partnermi Je nám obrovskou cťou, že spolupracujeme s organizátormi […]

blog image

Najväčšie vinárstva na Záhorí

Nové
25.03.2024

Záhorie je oblasť Slovenska známa predovšetkým malebnou krajinou, bohatou históriou a vinárskou tradíciou. Priaznivé klimatické podmienky a úrodná pôda umožňujú pestovať vinič a produkovať kvalitné vína. V našom regióne nájdete množstvo vinárstiev. Či hľadáte malé rodinné podniky alebo veľké vinárne, každé ponúka jedinečnú kolekciu vín. Dnes vám predstavíme najväčšie vinárstva na Záhorí, ktoré stoja za […]

Prihláste sa na odber noviniek

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.
logo vinpera

Máte 18 alebo viac rokov?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Potvrďte prosím, či máte viak ako 18 rokov.