Pár slov o nás

Emócia zrodená vo vinohrade

Vinárstvo Vinpera bolo založené v roku 2016. Našou základnou filozofiou je mať pod kontrolou celý proces zrodu skvelého vína od prípravy pôdy vo vinohrade až po odoslanie fľaše zákazníkovi a tým garantovať tú najlepšiu kvalitu a rozpoznateľný typický lokálny charakter našich vín.
+
Spokojných klientov
Vynikajúcich degustácií
+
Predaných produktov

S hroznom žijeme

Nespoliehame na nákup hrozna.
Postupne vysádzame vlastné vinohrady, staráme sa, aby pôda mala dostatok živín, aby vinič mal všetko čo potrebuje a vo vinohrade mohli dozrieť tie najlepšie strapce hrozna. Hrozno následne citlivo spracujeme s využitím modernej reduktívnej technológie.

Vďaka tomu, že s hroznom žijeme od jeho prvých kvetov, veľmi dobre poznáme jeho vlastnosti, využívame charakter lokálnej prírody, pôdy a mikroklímy, vieme vyprodukovať skvelé vína. Vínam poskytneme v zrecej pivnici dostatok času, aby vyzreli a mohli naplno prejaviť všetko, čo dostali do vienka. Na zdravie!

Náš tím

Našou základnou filozofiou je mať pod kontrolou celý proces zroduskvelého vína od prípravy pôdy vo vinohrade až po odoslanie fľaše zákazníkovi a tým garantovať tú najlepšiu kvalitu a rozpoznateľný typický, lokálny charakter našich vín.
Secured By miniOrange