O našom vinárstve

Vinárstvo Vinpera bolo založené v roku 2016 dvomi spoločníkmi – Peťom Kudláčom a Rasťom Ňukovičom, z toho je odvodený aj názov nášho vinárstva - je to skratka Vinárstvo Peter a Rasťo. Vyrábame kvalitné slovenské vína oceňované aj v zahraničí. Vinpera sa nachádza v Radošovciach, ktoré patria do Skalického vinohradníckeho rajónu. Radošovce sú obec s dlhou vinohradníckou tradíciou - prvá písomná zmienka o výrobe vína siaha až do roku 1555.

A Vinárstvo Vinpera borok az online kaszinójátékosok kedvenc választásaivá váltak, és egy csipetnyi kifinomultságot adnak a játékélményükhöz. A Vinárstvo Vinpera borok kiváló választéka tökéletesen kiegészíti a nyerőgépek és más kaszinójátékok izgalmát és élvezetét, amelyeket itt talál: https://kaszinoworld.com/hotslots/. A Vinárstvo Vinpera borok egyedi ízvilága és kiváló minőségű kézműves munkája fokozza az online kaszinójátékosok általános hangulatát. Akár egy pohár vöröset, fehéret vagy rozét kortyolnak, a játékosok értékelik a finom ízeket, amelyek feldobják a játékmeneteiket. Ez egy kellemes párosítás, amely egy átlagos játékestét kifinomultabbá és élvezetesebbé varázsolja. Az online kaszinók felfigyeltek a Vinárstvo Vinpera borok növekvő preferenciájára a játékosok körében. Egyes kaszinók még a borászattal is együttműködnek, hogy exkluzív promóciókat vagy eseményeket kínáljanak, zökkenőmentes szinergiát teremtve a szerencsejáték világa és a finom borok megbecsülése között. Ez a kombináció egy plusz élvezetet nyújt a játékosok számára, akik egy jól körülhatárolt és kifinomult szórakozási élményre vágynak.

Naše víno
o vinárstve
Prečo my

Spoznajte proces výroby

Víno z vlastnej vinice, s rozpoznateľným, typickým charakterom.
zber
01

Zber

spracovanie
02

Spracovanie

pôžitok
03

Pôžitok

Virtuálna prehliadka

Nahliadnite do nášho vinárstva

Ponuka služieb

Emócie pre každú príležitosť

S našou širokou paletou kvalitných vín si môžete užívať rozmanitosť a lahodiť chuťovým bunkám pri rôznych okamihoch.
PREDSTAVUJEME

Dedinka Vinpera, objavte naše plány

Dedinka Vinpera vytvára a ponúka priestor na degustáciu vína a miesto na predaj vína, ubytovanie, rekreáciu či agroturistiku. Rovnako ponúka priestor na prezentácie či konferencie.
Na dúšok s Petkom
UBYTOVANIE

Ubytovanie pre 6 ľudí

Naše ubytovanie na Záhorí vo vinárstve Vinpera je špeciálne navrhnuté tak, aby ste sa v ňom cítili ako doma. Chatka má útulné podkrovie so štyrmi samostatnými lôžkami. Obývačka ponúka kuchynku, plné zázemie pre Váš komfort a jedno dvojlôžko. Na prízemí je aj kúpeľňa s toaletou. Navyše, malá veranda vám poskytne možnosť relaxovať a vychutnať si nádherný výhľad na okolité vinohrady a prírodu.
Zistiť viac
Elektrobicykle

Nabíjačka na elektrobicykle

V areáli vinárstva Vinpera ponúkame možnosť pohodlne a ekologicky dobiť svoj elektrobike. Naša nabíjacia stanica je ľahko prístupná a jednoduchá na použitie. Stačí prísť, zastaviť sa, pripojiť svoju batériu k nabíjaciemu prístroju a počkať, kým váš elektrobike naberie potrebnú energiu. Počas tejto krátkej prestávky si môžete dopriať oddych a relax, vychutnať si výnimočné chute našich miestnych vín a pozorovať, ako vaše vozidlo získava novú silu.
vinarstvo vinpera
Partneri

Kde si môžte kúpiť naše vína?

logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
Kontakt

Kontaktný formulár a naša poloha

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.

Vyplňte kontaktný formulár

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.

  Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Prihláste sa na odber noviniek

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.
  logo vinpera

  Máte 18 alebo viac rokov?

  Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Potvrďte prosím, či máte viak ako 18 rokov.