Článok

Slovenské víno z vlastných vinohradov

Nové
20.03.2024
post image

Máte chuť na pravé Slovenské víno z vlastných vinohradov? Skúste Vinperu! Sme vinárstvo z malej obce na Záhorí – Radošovce, ktoré založili dvaja veľmi dobrí kamaráti. Spája nás vášeň pre vinohradníctvo, a preto dbáme na to aby boli naše produkty kvalitné a chutné.

 

Autentické ubytovanie v prírode

Radošovce je obec na skok od okresného mesta Senica. Vďaka tejto polohe sme blízko aj Trnavčanom či Bratislavčanom, ktorí majú chuť prežiť príjemný víkend na Záhorí či zatúlať sa v našich vinohradoch.

V areáli našich viníc máme chatku, ktorá má kapacitu 6 osôb. Je ideálna pre tých, ktorí potrebujú načerpať nové sily, oddýchnuť si s priateľmi či preskúmať región Záhorie. Organizujeme aj degustácie vín Vinpera, a preto u nás môžete stráviť autentický vinársky víkend. Garantujeme, že o vás bude dobre postarané!

Nesklameme ani tých, ktorí radi objavujú prírodu zo sedla bicykla. V našom areáli nájdete nabíjačky na elektrobicykle, a preto vám nič nebráni užiť si víkend naplno a  bez starosti o dostatok energie pre vaše bicykle.

ubytovanie na Záhorí

 

Široký výber slovenských vín

Chceme sa prispôsobiť všetkým, ktorí milujú kvalitné víno, a preto v našej ponuke nájdete biele, červené, ružové aj šumivé vína. Zároveň sme zástancami toho, že víno je vždy najlepší darček, a preto naše produkty môžete kúpiť vo výhodných darčekových baleniach alebo svojich blízkych môžete potešiť darčekovou poukážkou do nášho vinárstva.

slovenské víno Vinpera

 

E- shop s pridanou hodnotou

Chceme byť blízko všetkým, ktorí milujú kvalitné víno, a preto sme náš eshop s vínom navrhli tak, aby si u nás zodpovedne vybrali aj tí, ktorí nakupujú prvý raz. Všetky naše produkty sú podrobne popísané aby si každý vybral podľa svojej chuti. Zároveň sme nahrali podcasty o jednotlivých odrodách, v ktorých opisujeme chuť a históriu jednotlivých vín.

 

Priamo k spotrebiteľovi, ale aj na pulty

Svoje produkty ponúkame konečným spotrebiteľom, ktorí majú z nášho vína zážitok, ale spolupracujeme aj s B2B sektorom. Hľadáme partnerov, pre ktorých môžeme naše víno dodávať. Spolupracujeme s reštauráciami, ale aj s obchodmi, ktoré majú záujem o starostlivo vyrobené a kvalitné vína.

 

Radšej raz ochutnať ako stokrát počuť

V tomto prípade platí, že chuť prezradí viac ako tisíc slov. Pozývame vás k nám na degustácie, na ktorých si vyberiete vínko, ktoré je pre vás to pravé. Zároveň v priestoroch sklepov pre našich klientov organizujeme aj narodeninové či firemné oslavy. Okrem priestorov a vína zabezpečujeme aj chutný catering. No a ak to máte k nám ďaleko, na našom eshope si môžete objednať naše Slovenské víno z vlastných vinohradov a vychutnať si ho z pohodlia domova.

Catering na Záhorí

Autor článku

lubo.barniak@gmail.com

Zdielať článok

fb
in
Podobné

Objavte podobné články

Prečítajte si novinky z vinohradu.
Všetky články

Prihláste sa na odber noviniek

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.
logo vinpera

Máte 18 alebo viac rokov?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Potvrďte prosím, či máte viak ako 18 rokov.