Článok

Krištáľové krídlo v sprievode kvalitného vína

Nové
25.03.2024
post image
  1. marca sa konal sa už 27. ročník prestížneho odvzdávania cien Krištáľové krídlo. Počas slávnostného večera boli ocenené rôzne osobnosti spoločenského, kultúrneho i vedeckého života. Laureáti boli rozdelení v 10 rôznych kategóriách. Slávnostnú atmosféru skvelo dopĺňalo víno z našej dielne Vinpera.

Krištáľové krídlo a Vinpera sa stali partnermi

Je nám obrovskou cťou, že spolupracujeme s organizátormi tohto podujatia. Naše vína boli súčasťou cateringu tohtoročného odovzdávania cien.

V rámci cateringu sme ponúkali rôzne druhy vína. Výber sme kombinovali tak, aby si favorita našiel každý. V ponuke bolo biele, červené i ružové víno. Ponúkali sme napríklad Frankovku modrú či Dunaj.

Na tomto podujatí sa každoročne stretávajú špičkoví umelci, vedci a osobnosti kultúrneho života. O to viac nás teší, že si večer užili práve v sprievode nášho vína. Večer sme si mimoriadne užili a veríme, že naše víno padlo na úžitok.

Víno Vinpera na udalosti Krištáľové krídlo

Ochutnajte vína zo slávnostného večera aj Vy

Chceme, aby si naše víno vychutnali všetci jeho nadšenci. Preto máme zriadený eshop s vínom, na ktorom môžete nakupovať vínka priamo od nás. 

Okrem vín, ktoré sprevádzali odovzdávanie prestížnych cien nájdete na našom eshope všetky produkty z našej dielne. Kúpiť si môžete napríklad vína, ktoré získali prestížne ocenenie Vinalies alebo výhodné balenia, v ktorých máte výber viacerých obľúbených produktov z našej kolekcie.

Predtým ako si na eshope vyberiete víno, môžete si vypočuť podcasty, ktoré sú venované jednotlivým odrodám. Vďaka nim si chute lepšie predstavíte a vyberiete si to, ktoré vám bude najbližšie.

A ak chcete niekoho obdarovať originálnym darčekom, môžete zakúpiť darčekové poukážky a výber nechať na oslávenca!

Víno Vinpera na udalosti Krištáľové krídlo

Autor článku

rastislav@nukovic.sk

Zdielať článok

fb
in
Podobné

Objavte podobné články

Prečítajte si novinky z vinohradu.
Všetky články

Prihláste sa na odber noviniek

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.
logo vinpera

Máte 18 alebo viac rokov?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Potvrďte prosím, či máte viak ako 18 rokov.